hits counter
Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy Orkent Sitesi Çekmeköy
Orkent Sitesi Çekmeköy1 Orkent Sitesi Çekmeköy2 Orkent Sitesi Çekmeköy3 Orkent Sitesi Çekmeköy4 Orkent Sitesi Çekmeköy5 Orkent Sitesi Çekmeköy6 Orkent Sitesi Çekmeköy7 Orkent Sitesi Çekmeköy8 Orkent Sitesi Çekmeköy9 Orkent Sitesi Çekmeköy10 Orkent Sitesi Çekmeköy11 Orkent Sitesi Çekmeköy12

SİTE YAŞAM KURALLARI

SİTEMİZDE TOPLU YAŞAM KURALLARINA UYALIM
13 Temmuz 2020, 15:07
SİTE YAŞAM KURALLARI
  • Paylaş :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • StubmleUpon
  • Delicious
  • FriendFeed
  • Digg
  • Netvibes
  • Reddit
ReytingReytingReytingReytingReyting

Sayın site sakinleri, 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte, hayatın olağan akışına uygun olarak site ortak alanlarının kullanımı artmış bulunmaktadır. Sokağa çıkma kısıtlamalarının sone ermesinin ardından özellikle çocuklarımız site ortak alanlarında uzun saatler geçirmeye başlamıştır. 

Ortak alanların kullanımının arttığı bu dönemde toplu bir yaşamın sürdürülmekte olduğu sitemizde toplu yaşam kuralları daha fazla önem kazanmıştır.

Bu kapsamda yaşanan olaylar ve site sakinlerinin talepleri doğrultusunda kat maliklerine aşağıdaki hususlarda hatırlatma yapma zorunluluğu hasıl olmuştur; 

-Çocuklarımıza ebeveynleri tarafından ortak alanlarda vakit geçirirken birbirlerine, büyüklerine, küçüklerine, site çalışanlarına, site misafirlerine gerekli saygıyı göstermeleri, yüksek sesle bağırmamaları, özellikle blok girişlerinde site sakinlerini rahatsız edecek oyunlardan kaçınmaları, pandeminin varlığını dikkate alarak sosyal mesafelerini korumaları, şiddet içeren her türlü fiziksel temastan kaçınmaları, kendilerine hatırlatılan site yaşam kurallarına uymaları konusunda gerekli uyarıların yapılmasını rica etmekteyiz. 

-Çocuklarımızın bir hatası veya kural ihlali ile karşılaşıldığında Yönetim ve ilgili çocuğun ebeveynleri ile temasa geçerek gerekli uyarıların yapılmasını ve çocuklarımıza da gerekli saygının gösterilmesini rica etmekteyiz. 

Ayrıca  yaşanan pandemi nedeni ile kısıtlı bir yaşam döngüsünün yaşandığı bu dönemde kat maliklerinin site yönetim planına uygun davranışlarının  şikayet konusu edilmemesini,  site yaşam kurallarının detayları için site yönetim planının incelenmesini rica etmekteyiz. 

Yönetim planı ile belirlenen site yaşam kurallarının ihlali sosyal yaşantımızı olumsuz yönde etkilediğinden ve yönetimimize çok fazla şikayet gelmekte olduğundan uyarıların sonuç vermediği durumlarda Yönetim Planının 13. Maddesinin “f” fıkrasının 1. 2. ve 3. Maddelerinde öngörülen yaptırımların uygulanacağını bilgilerinize arz ederiz. 

Saygılarımızla. 

Orkent evleri yönetim kurulu

 

Bu içerik toplam 2319 defa okunmuştur.